Sony PS Vita

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1820324/sony-ps-vita.jpg

    0

Toužil jsi po fantastické herní konzoli, která poskytne spoustu zábavy, a kamarádi budou závidět? Tak přesně tohle je ona! Sony PS Vita s 5 palcovým displejem, což odpovídá úhlopříčce 12,7 cm má rozlišení 16 miliónů barev a díky 4 jádrovému procesoru ARM Cortex TM - A9 disponuje přímo exkluzivním výkonem. Grafárna šlape na jedničku a obraz nikde nedře. Zvuky jdou stereo z dvojice reproduktorů nebo do sluchátek a k ruce máš i dvojici super kamer. Díky nim se můžeš ty sám stát součástí své hry.

Recenze Sony PS Vita

kozina Dipslej, výkon, ovladatelnost.... Málo her, předražené hry, velmi slabé a drahé přislušenství

Michal Dokonala grafika, rychlost, proste zabava. Zatim jsem na nic neprisel

TS je to pěkný kousek hw a ještě nějakou dobu potrvá, než bude možné využít jeho funkce naplno systémový sw chce ještě dodělat, ale aktualizace jsou celkem časté :-)

Mustafa Vzhledem,výkonem,grafikou,ovládáním. Snad nic.

Vlkolew Přístroj funguje naprosto skvěle, bez závad. Grafika velmi dobrá, ovladatelnost velmi dobrá, s podporou multimédií moc zkušeností nemám, ale občas něco nejde stáhnout, ale spíš vyjímečně. Doplňky jsou velmi užitečné, jen celková cena by mohla být nižší. Cílová skupina zákazníků nemá tak silnou kupní sílu. Nešel mi stáhnout Skype, nevím, zda to jde. Ještě jsem neprošel všechny možnosti.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 96 %

(12 recenzí)